תפריט
תפריט

פרוייקטים

בד חסין אש לוילונות הוא בד מיוחד המיועד לשימוש בוילונות וחיפויי חלונות בבית או בכל מקום אחר.

סוג זה של בד אידיאלי לשימוש בוילונות לבתי מלון, בתי חולים, בתי ספר, בנייני משרדים וחללים מסחריים אחרים שבהם בטיחות אש היא בראש סדר העדיפויות. וילונות חסיני אש יכולים לשמש גם בבתים להגנה נוספת מפני שריפות. ניתן להשתמש בהם בחדרי מגורים, חדרי שינה, מטבחים וחדרים אחרים שבהם נעשה שימוש נפוץ בווילונות.

וילונות בד חסיני אש מטופלים לרוב בציפויים מיוחדים או בכימיקלים שהופכים אותם לעמידות גבוהה בפני שריפה והמסה, והם גם מתוכננים להיות כבויים מעצמם, כלומר הם יפסיקו לבעור ברגע שמקור החום יוסר. סוג זה של בד גם מסוגל לעמוד בפני חשיפה לעשן, חום ולהבות, מה שיכול לסייע במניעת התפשטות שריפות ולתת לאנשים יותר זמן להתפנות.

בסך הכל, וילונות בד חסין אש הם בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש בטיחות אש נוספת בבית או בעסק שלו.

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

בוילונות דיווין, אנו מציעים מגוון רחב של וילונות מעכבי בעירה. וילונות אלו נועדו להאט או למנוע התפשטות של להבות במסגרות מסחריות ותעשייתיות, כגון מפעלים, מחסנים ומתקנים אחרים הנמצאים בסכנת שריפה.

וילונות מעכבי בעירה עשויים מבד עמיד בפני אש המסוגל לעמוד בטמפרטורות גבוהות ולהאט את התפשטות הלהבות. הבד מטופל בכימיקלים מיוחדים או ציפויים שהופכים אותו לעמידות גבוהה בפני שריפה והמסה, והוא גם מתוכנן לכבוי עצמי, כלומר יפסיק לבעור ברגע שמקור החום יוסר.

וילונות אלו יכולים לשמש כמחסום אש כדי להאט או למנוע את התפשטות הלהבות, מה שנותן לאנשים יותר זמן להתפנות ולכבאים יותר זמן להגיב. הם יכולים לשמש גם כדי להגן על ציוד או חומרים יקרי ערך מפני נזקי שריפה.

הוילונות מעכבי בעירה שלנו מותאמים בהתאמה אישית לדרישות הספציפיות של כל מתקן, וניתן לשלב אותם בקלות במערכות בטיחות אש קיימות. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות כדי להבין את הצרכים הספציפיים שלהם ולתכנן פתרון העונה על הדרישות שלהם מבחינת גודל, חומר והתקנה.

בנוסף לספק בטיחות אש נוספת, הוילונות מעכבי בעירה שלנו יכולים גם לעזור להפחית את עלויות הביטוח ולשפר את דירוג בטיחות האש הכולל של מתקן.

בוילונות דיווין, אנו מציעים גם מוצר מיוחד בשם וילונות אנטיבקטריאליים. וילונות אלו נועדו להפחית את התפשטות חיידקים ומיקרואורגניזמים מזיקים אחרים במסגרות מסחריות ומגורים, כגון בתי חולים, בתי מלון, בתי ספר וחללים אחרים שבהם היגיינה נמצאת בראש סדר העדיפויות.

וילונות אנטיבקטריאליים עשויים מבד מיוחד המטופל בחומר אנטי-מיקרוביאלי שיכול לעכב את הצמיחה של חיידקים ומיקרואורגניזמים אחרים. יכול לעזור למנוע התפשטות של חיידקים וחיידקים באוויר, להפחית את הסיכון לזיהום.

וילונות אלה יכולים לשמש בבתי חולים, בתי מלון, בתי ספר ומרחבים ציבוריים אחרים שבהם היגיינה היא בראש סדר העדיפויות. הם יכולים לשמש כדי להפחית את התפשטות חיידקים וחיידקים באוויר, להפחית את הסיכון לזיהום. הם מתאימים גם לשימוש בבתים כדי לעכב את הצמיחה של חיידקים ומיקרואורגניזמים אחרים על הווילונות.

הווילונות האנטיבקטריאליים שלנו מותאמים בהתאמה אישית לדרישות הספציפיות של כל לקוח, וניתן לשלב אותם בקלות במערכות היגיינה קיימות. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות כדי להבין את הצרכים הספציפיים שלהם ולתכנן פתרון העונה על הדרישות שלהם מבחינת גודל, חומר והתקנה.

בנוסף לאספקת היגיינה נוספת, הווילונות האנטיבקטריאליים שלנו יכולים גם לעזור לשפר את איכות האוויר הכללית ולהפחית את הסיכון לזיהום ומחלות.

בוילונות דיווין אנו מציעים מבחר רחב של וילונות אקוסטיים. וילונות אלו נועדו להפחית את רמות הרעש ולשפר את איכות הצליל במסגרות מסחריות ובתי מגורים, כגון אולפני הקלטות, משרדים, קולנוע ביתי וחללים אחרים שבהם חשובה בקרת הסאונד.

וילונות אקוסטיים עשויים מבד מיוחד שנועד לספוג גלי קול, להפחית את כמות הרעש שנכנס או יוצא לחדר. הבד הוא לרוב עבה, כבד ומרופד בחומר סופג קול, כגון פיברגלס או קצף.

וילונות אלו יכולים לשמש באולפני הקלטות, משרדים, קולנוע ביתי וחללים אחרים שבהם שליטה בסאונד חשובה. ניתן להשתמש בהם כדי להפחית את רמות הרעש, לשפר את איכות הצליל וליצור סביבה נוחה ופרודוקטיבית יותר.

הווילונות האקוסטיים שלנו מותאמים בהתאמה אישית לדרישות הספציפיות של כל לקוח, וניתן לשלב אותם בקלות. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות כדי להבין את הצרכים הספציפיים שלהם ולתכנן פתרון העונה על הדרישות שלהם מבחינת גודל, חומר והתקנה.

בנוסף לאספקת שליטה נוספת בסאונד, הווילונות האקוסטיים שלנו יכולים גם לעזור לשפר את הסביבה האקוסטית הכוללת, ולהפחית את הלחץ והסחות הדעת הנגרמות מעודף רעש.

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

2016
רמת גן – מתחם הבורסה
300 מ”ר

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות!