תפריט
תפריט

וילונות באזור השרון

מזג האוויר השרבי אשר מלווה בלחות ובחשיפה לשמש מחייב הגנה, ובחצר – היא מסופקת באמצעות פתרונות הצללה, ממש כשם שבבית הדבר נעשה בידי וילון או מסך. במקבץ הטיפים הבא תוכלו ללמוד מהם פתרונות ההצללה המובילים באיכותם, וכיצד יש לבחור אותם במקצועיות המרבית.

טיפים לאפיון פתרונות הצללה בשרון

שיקולי פרטיות ותאורה

בחצרות בתים פתרונות הצללה קשיחים עדיפים תמיד על פתרונות הצללה רכים – 

פתרונות הצללה רכים בדמות סוככים או מרקיזות יעילים בעיקר מחוץ לבית, למשל כאשר זו חנות ואתם צריכים לחבר מסר שיווקי על הבד.

סוכך המרקיזה יכול לשמש בפתחי אוויר קטנים ביחס לשאר חלונות הבית, כמו למשל מרפסת כביסה צדית. בכל מקרה בו מבקשים להגן על חצר של בית, פרגולות הן הפתרונות הטובים ביותר. אכן, בתחום כמו פתרונות הצללה בשרון, בוחרים דיירים רבים להתבסס על פרגולות בשטחים חיצוניים.

איכות ללא פשרות

במקרים רבים יציעו לכם פרגולות ממתכות שהן לא ברזל (למשל פרגולות אלומיניום) או חומר מבודד שאינו עץ (למשל שבבים מלאכותיים כמו MDF).

הפרגולות הללו נשחקות מהר, ועשויות שלא לשרוד חורפים קשים.

כשמדובר בחצר שלכם, בתחום המתכות – רק פרגולת ברזל אפשרית, או פרגולה בה הגג עשוי אלומיניום וכל רכיב אחר עשוי ברזל.

בתחום החומרים המבודדים – רק פרגולת עץ אמיתי תעשה את העבודה מאותם טעמים.

פתרונות הצללה עם ויסות אור – יתרון

ויסות אור הוא מצב בו ניתן להשתמש בגג כאמצעי סינון: או שהוא אוטם לגמרי את האור של השמש, או שהוא מכניס אותו בצורה מדודה לפרגולה.

הדבר נעשה באמצעות תריסים נפתחים, אשר ניתן להשאיר בזווית, לפתוח מלא או לסגור מלא, ממש כמו התריסים בחלונות הפנימיים בבתיכם.

פרגולה הפועלת על חשמל – יתרון

בפרגולה כזו, ניתן לסגור, לפתוח או להשאיר בזווית את התריסים באמצעות שלט חשמלי.

דיירים רבים בוחרים פתרונות הצללה בשרון בדמות פרגולות חשמליות ונהנים מהפעלה קלה וכוונון פשוט ביותר של אמצעי ויסות האור.

בדגמי קיר, המתחברים לקיר במקום לעמודים אחוריים, ניתן לעתים גם לקפל את הגג כולו באמצעות שלט, ובכך להימנע משימוש בפרגולה בעונת החורף.

וילונות חשמליים וחכמים

וילונות חשמליים מהווים פתרון נוח ואסתטי לניהול התאורה והפרטיות במרחב. הם מאפשרים שליטה חלקה ושקטה בפתיחה וסגירה של הווילון דרך מנועי סומפי מהמתקדמים בשוק.

בעידן של טכנולוגיות מתקדמות, וילונות חשמליים יכולים להיכלל במערכת בית חכם. כך ניתן לשלוט עליהם באמצעות הסמארטפון, טאבלט, מחשב או שלט רחוק, ואף לתזמן את פעולתם בהתאם לשעות שונות ביום. מערכות אלו כוללות לעיתים חיישנים שמתאימים את פתיחת הווילון לעוצמת האור החיצוני, המאפשרת שימוש יעיל ונוח.

התכנון וההתקנה של וילונות חשמליים דורשים מומחיות וידע מקצועי, כאשר כל וילון מותאם באופן פרטני למידות החלון ולצרכים האישיים. כדאי להשקיע בייעוץ מאדם מקצועי לפני ההתקנה, על מנת להבטיח שהמוצר משלב נכון בעיצוב הפנים ומתפקד כראוי.

כאשר אנו בוחרים וילונות חשמליים, חשוב לשקול את איכות החומרים והטכנולוגיה המעורבת בייצורם. וילונות איכותיים יחזיקו מעמד לאורך זמן, וישמרו על תפקודם גם כאשר מדובר בשימוש תדיר. בנוסף, מומלץ לסקור את האפשרויות לתמיכה ושירות במקרה של תקלות, כדי לוודא שניתן יהיה לטפל ולתחזק את הווילון עם הזמן.

כאשר מדובר בפתרונות הצללה בשרון, עלינו לשקול את צרכי ההגנה על החצר והבית. בחצרות, פתרונות הצללה קשיחים הם הבחירה המועדפת, ופתרונות רכים כמו סוככים או מרקיזות מומלצים במיוחד לשימושים חיצוניים. פרגולות מהוות פתרון מועדף במקרים רבים עבור החצר.

בבחירת פרגולה, חשוב לבחור חומרים איכותיים ועמידים, כגון ברזל או עץ אמיתי, כדי להבטיח את החוסן שלה מפני תנאי מזג האוויר הקשים.

השימוש בוויסות אור ובמנגנוני הפעלה אוטומטיים יכול לשפר את הנוחות ואת התפקוד של הפתרון לצללה.

Untitled design (17)
close up of drapery fabric, wooden laminated flooring tiles, vinyl flooring tiles, quartz marble stone palette samples for interior decoration. interior material samples for selection in macro view.
Living room with white wall and dark furniture

מעוניינים.ות בוילונות באזור השרון? צרו איתנו קשר!

לצאט ישיר עם נציג בוואטספ (מייל זה לאולדסקול 😉

וילונות מעוצבים

גלילות

brown roman blind shade curtain tree forest mountain background living room

וילונות רומאיים

Untitled design (6)

תריס ונציאני

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות!